HABERLER

BUGÜN EN MUTLU GÜN

BUGÜN EN MUTLU GÜN

3 Mart Beşevler Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velilerimizin katılımı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı okulumuzun bahçelerinde sanatla iç içe coşkuyla kutladık. Tüm aile bireylerinin çocuklarıyla katıldığı etkinliğimizde, birçok farklı sanat malzemeleri kullanılarak, ilgi çekici sanat etkinliklerine yer verildi.

Önlük boyama, çek-pas resim, kıyafet tasarımı, natürmort, kütük baskısı, uçurtma yapımı, kitap karakteri oluşturma, kumaşlarla resim, dil-bastan kitap ayracı, yer boyama, makarnadan kolye, parça-bütün resim, kartondan kuş yapımı, karalama resim, kâğıt/sünger ve masa baskı çalışmalarını deneyimleme fırsatına sahip olan çocuklarımız ve aileleri sanatın her an, tüm malzemelerle gerçekleşebileceği düşüncesini yaşamış oldular.

Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının önemini, sınıflarımızda çocuklarımıza uygun şekilde işledik. Sanat etkinliklerinin sonunda okulumuz yan bahçesinde tüm misafirlerimiz ile bir araya geldik. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından, Fatih öğretmen ve ekibinin 23 Nisan Çocuk Bayramına özel hazırlamış olduğu konsere katılım sağlayan velilerimiz keyifli vakit geçirirken, çocuklarımızda çok eğlendiler. Atatürk'ün bu eşsiz armağanını şarkılar söyleyip, oyunlar oynayarak kutlamaya devam ettik.

Fotoğraflar

PAYLAŞ
Copyright © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.